Sniper Strike Special Ops 2.705 Mermi Hileli APK

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...

Sniper Strike Special Ops 2.705 Mermi Hileli MOD APK

Sniper Strike Special Ops evet karşınızda bu aralar google play storenin yeni bebeği tam bir keskin nişancı oyunu olan sniper strike. Sniper Strike Special Ops hileli apk kendinizi tam bir keskin nişancı ve infazcı hissetmenize olanak sağlıyor niyemi? Çünkü oyunda o kadar çok özellik ve yükseltmeler varki silahınızın en kücük ayrıntısını bile siz kendinizi modifikasyonlar yapabiliyorsunuz. Dürbününden şarjörüne kadar. Oyunda 3 mod ve 100lerce görev mevcut. Eşi benzeri görülmemiş grafikler ve kontroller mevcut. Çevrim içi savaşlarada katılabilirsiniz. Kısaca silah oyunlarını seviyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Sniper Strike Special Ops güncel indirhileliapk.com sitemizden hileli ve mod apk olarak indirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

YENİLİKLER

Yeni Zombi etkinliği: YÜRÜYEN ÖLÜ AYAKLANMASI!!!
– Zombi sürüsünden kaçmak, sivilleri kurtarmak ve yürüyen ölülere karşı seninle birlikte çarpışan Saldırı Kuvveti arkadaşlarını desteklemek için savaş!
– 6 silah, 5 yeni giysi parçası ve 4 avantajın dahil olduğu özel zombisavar ekipmanları topla ve yükselt!
Yeni Araç PvP modu!
İkili Silahlar!
Sniper Strike Special Ops 2.705 Mermi Hileli APK BENZER İÇERİKLER
Sniper Strike Special Ops 2.705 Mermi Hileli APK YAPILAN YORUMLAR