Mortal Kombat X v1.17.0 Full Mod Mega Hileli Apk İndir

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...

Mortal Kombat X v1.17.0 Full Mod Mega Hileli Apk İndir

Mortal Kombat X v1.17.0, dövüş oyunu sevenlerin android cihazlarında mutlaka sahip olması gereken Warner Bros firması tarafından geliştirilen mükemmel bir dövüş oyunudur. Sahip olduğu grafikleri ve dövüş mekanikleri ile Mortal Kombat X tek kelime ile mükemmel bir oyundur. Mortal Kombat X’de amacımız kontrolünü sağladığımız savaşçılar ile kariplerimiz ile arenada karşılaşmak ve onları alt etmektir. Mortal Kombat X içerisinde maddi ve genel sorunlar yaşamamanız için oyunun Mod Apk versiyonunu sizlere sunuyorum. Bu mod sayesinde Sınırsız Para, Sınırsız Souls ve Sınırsız Coins Hilelerine sahip olacaksınız. Siz de harika bir dövüş oyunu olan Mortal Kombat X hemen sitemizden ücretsiz ve modlu bir şekilde indirin ve bu aksiyon dolu dövüşlerin bir parçası olun.

**Kurulum Notu: Oyun her GPU için farklı bir APK’ya sahip. O yüzden telefonunuzun GPU’sunu öğrenip ona göre indirmelisiniz. Google “telefon marka-modeli GPU” yazarsanız kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Eğer kendiniz bulamazsanız yorum ile telefon/android marka ve modelinizi söylersiniz sizin için araştırıp bakabiliriz

Not: ADRENO ve POWERVR GPU’ları için apk paylaşılmıştır. MALI veya başka bir GPU için isteyenler yorum atarsa gerekli linkler paylaşılacaktır.

Mortal Kombat X v1.17.0 Full Mod Mega Hileli Apk İndir BENZER İÇERİKLER
Mortal Kombat X v1.17.0 Full Mod Mega Hileli Apk İndir YAPILAN YORUMLAR