Galaxy S9 ne zaman tanıtılıyor, geliyor?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

Galaxy S9 ne zaman tanıtılıyor, geliyor?

Samsung markasının son ürünü Galaxy S9 önümüzdeki yıl meraklıları ile buluşacak. Biroldukça yeni uygulama ve özelliğin bulunduğu Galaxy S9′ un yazılım geliştirme işlemleri hali daha devam etmekte ve bu çalışmalara hız verilip yeni telefonun önümüzdeki yıl satışa çıkarılması planlanmakta. Yeni geliştirilen Galaxy s9’un içerisinde yer edinen özellikler arasında çift işlemci bulunması ve bu işlemcilerin 7 nanometre mimariye haiz olacak.

Galaxy S9 özellikleri nelerdir?

5.8 inçlik ekrana haiz olacak olan yeni üründe snapdragon 845 ve Exynos 9810 işlemcileri, dört tane cortex A53 ve dört tane Cortex A73 olmak üzere 8 tane çekirdek ve Adreno 630 grafik birimi özelliği bulunacak. Yeni tasarlanan Galaxy S9’un çevre kalınlıklarının azaltılması planlanmakta. Ayrıca parmak izi sensörü ana ekranda yer alacak.

Galaxy S9 tanıtım zamanı

Bu kadar yeni özelliği içinde barındıran Galaxy S9’un ne süre piyasaya çıkarılacağı ve satışa sunulacağı tam olarak kesinlik kazanmadı. Samsung firmasından el altından öğrenilen bilgilere bakılırsa yeni akıllı telefon önümüzdeki yıl satışa sunulacak ancak tarih net olarak belli olmamakla birlikte bu konuda görüş bildiren uzmanlar yeni çıkan ürünün tıpkı S8’in çıkarıldığı Nisan ayında çıkarılacağını öne sürmekte. Ancak bu kati bir informasyon değil ve yalnız bir öngörü. Ancak Samsung şirketinın ürünlerini Nisan ayında çıkarmayı tercih etmesi bu öngörünün doğruluk ihtimalinin fazla bulunduğunu ortaya çıkarmaktadır.

Galaxy S9 ne zaman tanıtılıyor, geliyor? YAPILAN YORUMLAR