Angry Birds 2 V2.18.1 Hileli MOD APK

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...

Angry Birds 2 V2.18.1 Full Para Mod Hileli Apk İndir

Android dünyasının sevilen oyunlarından bir tanesi olan Angry Birds serisi ikinci oyunu ile birlikte sizlerle. Renkli dünyası ve sahip olduğu sevimli karakterleri ile birlikte Angry Birds 2 hileli sizlere eğlenceli saatler vadediyor. Oyundaki amacımız kontrolunüz altında olan sevimli kızgın kuşları sapan yardımı ile fırlatıp düşmanımız olan domuzcukları ve onların yapılarını yok etmek. Sizlere paylaştığım Angry Birds 2’nin hileli modu ile birlikte sınırsız altın, elmas ve enerjiye sahip olacaksınız. Böylelikle oyun içinde hiçbir sınırlama olmadan dilediğiniz gibi oynaya bileceksiniz. Haydi hemen siz de şimdi Angry Birds 2’yi telefonunuza indirin ve bu macera dolu dünyanın bir parçası olun. Şimdiden iyi eğlenceler!

YENİLİKLER

Yeni Efsanevi Lig’de dünya standartlarındaki yeteneklerini sergile. Daha zor rakipler, daha uzun galibiyet serileri ve daha büyük ödüller!
– YENİ Efsanevi Lig en iyilerin de en iyileri için Arena’da.
– Süper Seri Etkinliği: Sınırlı bir süre için, Efsanevi Lig’in daha uzun galibiyet serilerinin tadına bak. Yakında geliyor!
Angry Birds 2 V2.18.1 Hileli MOD APK BENZER İÇERİKLER
Angry Birds 2 V2.18.1 Hileli MOD APK YAPILAN YORUMLAR