2018 yılında çıkıcak amiral gemileri

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

2018 yılında çıkıcak yeni telefonlar

2018 Telefon modelleri! 2017 senesinde bir çok modeli piyasaya süren firmalar 2018 senesinde da çıkarmış oldukları modellerinin yeni serilerinide çıkarmaya hazırlanıyor. Peki 2018 yılında piyasaya çıkacak olan yeni akıllı telefonlarda ne gibi özellikleri bulunacak beraber bakalım. Akılı telefon sektörü teknoloji dünyasında en çok rekabetin yaşandığı sektörlerden biridir. 2017 senesinde büyük markaların  yarışına hep beraber şahit olmuştuk. 2018 senesinde çıkacak modellerde de aynı rekabetin devam edeceği çıkan haberlerden anlaşılmaktadır. Çünkü gün geçmiyor ki bir markaya ilişik data sızıntısı okumayalım. Şimdi birlikte Apple, Samsung ve Huawei markaların çıkaracağı modelleri inceleyelim.

Samsung: Firmanın 2017 yılında çıkardığı Galaxy S8 den sonra şimdide Galaxy S9 ile ilgili çalışmaları başlattı. 2018 senesinde üst segment grubunda yer alacak olan Galaxy S9’un tasarımı nerede ise netleşmiş durumdadır. Teknik olarak ise parmak izi okuyucusu telefonun arka kısmına konumlandırılmış. Ayrıca Galaxy S9 ile Galaxy S9 Plus arasındaki farklar bu yıl daha çok olacak benzer biçimde. Tasarım olarak ise Galaxy S8’in tasarımına benzeyecek olan Galaxy S9 performansı ise herkes tarafından merak edilmektedir.

Apple: Apple firması 10. Yıla özel çıkardığı iPhone X modeli ile kullanıcıları memnun etmiş şeklinde görünmektedir. şirket bu yeni yılda bu modelin iki farklı versiyonunu piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. IPhone XI ve iPhone XI Plus adları ile piyasadaki yerini alacak. Heralde bu isimlendirme bir tahmindir. Çünkü firma son çıkardığı iPhone X ile sıralamanın dışına çıkmış oldu.

Huawei: Dünyada maksimum telefon satan üçüncü firma Huawei ise 2018 yılına P20 modeli ile giriş meydana getirecek. P20 modeli sızan bilgilere nazaran piyasada en üst donanıma haiz amiral vapur olacaktır.

2018 yılında çıkıcak amiral gemileri YAPILAN YORUMLAR